Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Repšes pēdās iet arī viņa dēls

Partijas «Jaunais laiks» (JL) dibinātāja Einara Repšes dēls Gustavs Repše nolēmis iet tēva pēdās — viņš iestājies JL rindās, otrdien raksta «Privātā Dzīve». Gustavs redzēts JL pagājušajā sestdienā notikušajā kongresā, kur viņš pirms kongresa reģistrējis delegātus, bet pēc tam visu kongresa laiku nostāvējis kājās un klausījies partijas biedru runas.

Jautāts, kāpēc stājies partijā, Repšes atvase atbildējis, ka tētis viņu esot pamudinājis un pašam arī gribējies paskatīties, kas partijā notiek. «Nu jau būs kādas četras nedēļas, kopš esmu partijas jaunatnes nodaļas biedrs. Pieredzes man nav nekādas, tāpēc īsti nezinu teikt, vai te viss notiek pareizi,» vaļsirdīgi atzīst Gustavs.

Repšes dēlam ir 19 gadu, un viņš mācās Natālijas Draudziņas ģimnāzijas 12. klasē, viņa sekmes, paša vārdiem, esot vidējas — necik labās.

Savukārt finanšu ministra amata kandidāts Repše apgalvojis, ka dēls par iestāšanos partijā izlēmis pats.

«Tas man kā tēvam bija liels un patīkams pārsteigums, kad ierados uz kongresu un ieraudzīju, ka dēls ne tikai ir iestājies partijā, bet arī uzņēmies pirmos pienākumus — reģistrēt atnākušos partijas biedrus. Man ir prieks par dēla pastāvību un interesi par politiku,» saka Repše, piebilstot, ka viņš nav savu dēlu pierunājis stāties JL. Partiju Gustavs esot atradis pats un arī kontaktus — pats.

Vēl Repše atzīst, ka tagad esot lepns un priecīgs par dēlu.