Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Barikello pārliecināts par karjeras turpināšanu «Honda» komandā

Brazīliešu Pirmās formulas (F-1) pilots Rubenss Barikello paredz, ka viņam tomēr būs iespēja piedalīties 2009. gada čempionātā kā «Honda» komandas otrajam pilotam, ziņo Brazīlijas laikraksts «O Estado».

«Kaut arī manās rokās vēl nav dokumentu, kas to apliecinātu, mana ticība tomēr saka, ka jau nākamnedēļ Barselonā paredzētajos testa braucienos sēdēšu sacensībām sagatavotā formulā,» intervijā laikrakstam «O Estado» šodien atklāja Barikello. «Jau četrus mēnešus esmu gaidījis veiksmīgu iznākumu, tomēr negrasos atkorķēt šampanieti pirms šķērsojam finiša līniju.»

Kamēr Barikello saglabā optimismu attiecībā uz savu palikšanu komandā, viņa tautietis un galvenais konkurents uz «Honda» komandas otrā pilota vietu Bruno Senna jau apsver iespējamās alternatīvas.

«Es savā ziņā esmu atkāpies, un mēģināšu kaut ko citu,» laikrakstā «O Estado» citēts Senna. «Man šodien [pirmdien] bija tikšanās ar Rosu Braunu, un viņš pateica nē. Esmu nedaudz sarūgtināts, jo, gaidot situācijas atrisinājumu, esmu palaidis garām citas labas iespējas turpināt profesionālo karjeru. Tagad apspriedīšos ar savu ģimeni un padomniekiem, lai izlemtu, ko darīt tālāk.»

Barikello ir vispieredzējušākais no visiem šībrīža F-1 pilotiem, bet pēc pagājušās sezonas viņa karjera gandrīz beidzās, kad par galveno pretendentu uz «Honda» komandas otrā pilota vietu tika uzskatīts Pirmās formulas leģendas Airtona Sennas brāļadēls Bruno Senna. Tagad, ja komanda izkulsies no finansiālajām grūtībām, tās pilotu sastāvs, visticamāk, būs tāds pats kā iepriekšējā sezonā - Džensons Batons un Barikello.

Jau ziņots, ka komandu, kuru Japānas autoražotājs «Honda» pasaules ekonomiskās krīzes rezultātā pēc aizvadītās sezonas atteicās turpmāk finansēt, vēlas iegādāties tās vadītājs Ross Brauns. Kaut gan par komandas pārdošanu oficiāla paziņojuma vēl nav, tomēr šis ir visticamākais risinājums tās problēmām.