Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīgers brīdina Dombrovski nepieļaut Godmaņa kļūdas

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs Pēteris Krīgers ir pārliecināts: ja Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis pēc apstiprināšanas amatā ķersies pie mehāniskas algu apgriešanas visiem, noteikti sekos protesta akcijas, kas varētu līdzināties 13. janvāra notikumiem.

Krīgers Latvijas Radio trešdienas rītā atklāja, ka viņš saskata nozares, kur var samazināt atalgojumu, iespējams, pat vairāk nekā par 20%, taču absurdi esot samazināt atalgojumu skolotājiem un policistiem. Krīgers kategoriski iebilst pret šādu algu apcirpšanu, bet rosina samazināt atalgojumu tā sauktajam treknajam galam.

Arodbiedrību vadītājs norāda, ka līdz šim valdība nav īsti ieklausījusies viņu ieteikumos, tāpēc norāda, ka jaunajam valdības vadītājam nevajadzētu pieļaut tās pašas kļūdas un «nerullēt tikai savā nodabā».

«Sabiedrība nav aizmirsusi 13. janvāra notikumus,» sacīja Krīgers, tādējādi brīdinot par protestu atkārtošanos, ja tiks samazinātas algas.