Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīgeru iepriecina Dombrovska attieksme

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāju Pēteri Krīgeru iepriecina Ministru prezidenta amata kandidāta attieksme, meklējot dialogu ar sociālajiem partneriem.

Domrovskis otrdien pēc tikšanās ar LBAS pārstāvjiem un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvjiem žurnālistiem stāstīja, ka sarunas notikušas par dažādiem Latvijas ekonomikas jautājumiem, piemēram, valsts budžeta grozījumiem, birokrātijas samazināšanu, nodokļu politiku, ekonomikas stimulēšanu un citiem. Vēl būs jāturpina diskusijas par algām, atzina premjera amata kandidāts. Dombrovskis uzsvēra, ka svarīgi ir turpināt dialogu ar sociālajiem partneriem.

Pēc tam LBAS vadītājs Krīgers izteica gandarījumu, ka Dombrovskis sociālos partnerus paspējis pieminēt jau četras reizes. Pēc LBAS vadītāja vārdiem, demisionējušais premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) «visā savā valdīšanas laikā» sociālos partnerus tik daudz reižu neesot pieminējis. Krīgers šādu pārmaiņu vērtēja pozitīvi.

Tāpat LBAS prezidents norādīja, ka sarunās ar jauno valdību arodbiedrības centīsies savienot valsts iedzīvotāju intereses ar to, ko valdība ir apsolījusi starptautiskajām finanšu institūcijām.