Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ukrainas gāzes kompānijas «Naftogaz» biroju ieņem bruņoti vīri

Ukrainas valsts gāzes kompānijas «Naftogaz» galvenajā birojā trešdien ielauzās aptuveni 20 maskās un melnās kamuflāžas drēbēs ģērbušies bruņoti vīrieši, ziņo kompānijas pārstāvis.

«Viņi ieradās ģērbušies melnās maskās un melnā kamuflāžā, neuzrādot nekādus dokumentus. Protams, apsardze viņus neielaida, bet viņi pārlēca pāri turniketam un devās uz kompānijas vadības birojiem trešajā stāvā,» žurnālistiem pavēstīja kompānijas pārstāvis Iļja Savins.

Savukārt valsts premjerministres Jūlijas Timošenko bloka deputāts Andrejs Portnovs no parlamenta tribīnes paziņoja, ka trešdien arestēta visa Ukrainas gāze, nesniedzot sīkākus paskaidrojumus.

Jau ziņots, ka «Gazprom» varētu atkal pārtraukt gāzes piegādes Ukrainai, ja «Naftogaz» līdz 7. martam nesamaksās par februārī piegādāto gāzi.

«Naftogaz» Krievijai par februāra gāzes piegādēm nepieciešams samaksāt 400 miljonus dolāru (223,2 miljonus latu).

Ukraina trešdien apsolījusi pilnībā un noteiktajā laikā samaksāt par februārī saņemto Krievijas gāzi, pirmdien paziņoja Krievijas gāzes koncerna «Gazprom» preses sekretārs Sergejs Kuprijanovs.

Telefonsarunā starp «Gazprom» vadītāju Alekseju Milleru un Ukrainas gāzes kompānijas «Naftogaz» vadītāju Oļegu Dubinu abas puses vienojās, ka Ukraina samaksās par februārī saņemto Krievijas gāzi un ka «Gazprom» nepiemēros naudas sodu, norādīja Kuprijanovs.