Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kirgīzijā uzbrucēji brutāli izrēķinās ar žurnālistu

Nezināmi uzbrucēji otrdien smagi piekāvuši un vairāk nekā 30 reizes sadūruši pazīstamo, pret valdību kritiski noskaņoto žurnālistu Sergeju Abdilajevu, pavēstīja neatkarīgā laikraksta «Reporter Biškek» redaktors Turats Akimovs.

Uzbrukums noticis brīdī, kad žurnālists atstājis laikraksta redakciju.

«Četri uzbrucēji ieradās ar automašīnu. Žurnālistu viņi sadūra vismaz 30 reizes, salauza rokas, ribas, savainoja viņa plaukstu,» sacīja redaktors.

Upuris ar smagiem miesas bojājumiem nogādāts slimnīcas reanimācijas nodaļā, tomēr viņa stāvokli patlaban raksturo kā stabilu.

«Viņš rakstīja politiskas publikācijas, kritizēja valdību, veica izmeklēšanu,» pastāstīja Akimovs, kura vadītajā redakcijā Abdilajevs strādāja. «Todien viņš saņēma draudus pa telefonu un sacīja, ka viņam sekojusi kāda automašīna.«

Prezidenta Kurmanbeka Bakijeva administrācija jau izplatījusi paziņojumu, apliecinot, ka incidents to «satraucis un sarūgtinājis», kā arī aicinot ātri veikt izmeklēšanu.