Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

AS «Aldaris» hokeja attīstības veicināšanai ziedo Ls 45 000

Latvijas lielākā alus darītava AS «Aldaris» arī šogad Latvijas hokeja attīstības veicināšanai ziedojusi 45 000 latu, aģentūru LETA informēja «Aldara» Korporatīvo attiecību nodaļas asistente Lelde Drozdova-Auzāne.

Ziedojuma mērķis ir atbalstīt Latvijas valstsvienības gatavošanos pasaules čempionātam, pārbaudes spēlēm un līdzdalībai starptautiskos turnīros, kā arī atbalstīt U-18 un U-20

izlases un Latvijas meistarsacīkšu sarīkošanu virslīgā jauniešiem.

«Aldara» sadarbība ar Latvijas Hokeja federāciju tika uzsākta 2002.gadā, un līdz šim alus darītava hokeja attīstībai Latvijā jau ziedojusi aptuveni 300 000 latu. Pēdējos gados «Aldaris» ir bijis Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsponsors.

«Latvijā vārdiem hokejs un «Aldaris» ir izveidojušās stabilas asociācijas. Tie ir demokrātiski - vieno un iepriecina cilvēkus neatkarīgi no to sociālā stāvokļa, ienākumiem un tautības. Mēs patiesi lepojamies, ka Latvijas hokejistu sniegumā būs neliela daļa arī «Aldara» ieguldījuma,» atzīst «Aldara» izpilddirektors Tomass Panteli.

Kā ziņots, «Aldaris» ir dibināts 1865.gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. «Aldaris» ir «Carlsberg Group» uzņēmums.

Latvijas lielākā alus ražotāja apgrozījums 2007.gadā palielinājās par 30%, sasniedzot 37 miljonus latu, bet peļņa bija 6,8 miljoni latu.

Uzņēmumā ir vairāk nekā 450 pastāvīgo darbinieku, bet vasaras sezonas laikā darbinieku skaits palielinājās līdz 600.

Žurnāla «Kapitāls», «IBS Prudentia» un biržas 2008.gada pētījumā par 101 vērtīgāko Latvijas uzņēmumu «Aldaris» ierindojas 26.vietā ar uzņēmuma vērtību 80,87 miljoni latu.