Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

TP par kultūras ministra amata kandidātiem vēl nespriež

Tautas partijas (TP) valde trešdien vakarā pagaidām vēl nesprieda par kandidātiem uz kultūras ministra amatu

TP priekšsēdētājs Mareks Segliņš žurnālistiem norādīja, ka par to partija lems reizē ar valdības deklarāciju un rīcības plānu.

Uz jautājumu, vai TP jau ir ieskats par rīcības plāna punktiem partijas atbildības jomās, Segliņš norādīja, ka priekšstats jau esot, turklāt viņam tieslietu nozarē ir pietiekama pieredze un kompetence, lai būtu gana daudz ideju.

Jau vēstīts, ka TP vēl nemaz neesot uzrunājusi nevienu kultūras ministra amata kandidātu. Līdz šim publiskajā telpā izskanējusī versija par Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāra Jāņa Porieša virzīšanu šim amatam bijusi vien atsevišķu deputātu ideja, ne aicinājums.

No TP jaunajā valdībā būs ārlietu ministrs Māris Riekstiņš, tieslietu ministrs Mareks Segliņš, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns, veselības ministrs Ivars Eglītis un TP virzītais kultūras ministrs.