Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saeimas deputātiem nogādā lietotus apavus [+Foto]

Ceturtdienas rītā pie Saeimas nama ieradušies aptuveni desmit biedrības «Pilsētas attīstības kustība» un Neatkarīgās policistu arodbiedrības pārstāvji, kas deputātiem vēlas pasniegt lietotus apavus.

šeit

Portāls «Apollo» novēroja, ka pie Saeimas ir atvestas divas lielas kastes ar lietotiem apaviem — tālāk gan par Saeimas caurlaižu biroju šie cilvēki nav tikuši, un kastes pēc rūpīgas pārbaudes ir atdotas atpakaļ akcijas organizatoriem. Pašlaik tās ir noliktas interesentu apskatei.

Arī paši Saeimas deputāti pie akcijas organizatoriem nav ieradušies un apavus nav apskatījuši.

Atnākušie tur rokās plakātus, uz kuriem attēloti pingvīni, kā arī ir atvests liels egļu vainags. Viņi prasa Saeimai pazemināt PVN tādām precēm kā miltu izstrādājumiem, pienam, gaļai, putraimiem, medikamentiem un komunālajiem pakalpojumiem. Tāpat viņi prasa nepaaugstināt maksu par ārsta apmeklējumu, kā arī maksu par uzturēšanos stacionārā.

Viens no akcijas organizatoru pārstāvjiem Valdis Lauskis portālam «Apollo» norādīja, ka lietotas kurpes simbolizē nepatikas izpausmi pret Latvijas politiķiem. Un tādējādi akcijas dalībnieki norāda politiķiem viņu vietu šajā valstī. Lauskis kritizēja to, ka Daugavpilī netiek atbalstīta rūpniecība, tādējādi cilvēkiem nav darba.

Iepretim Saeimas namam nostājušies divi jaunieši ar pingvīnu plakātiem, un pie viņiem iznāca arī «Jaunā laika» deputāte Ausma Ziedone-Kantāne, kura vaicāja, kas abiem jauniešiem ir uz sirds. Viens no protestētājiem atbildēja, ka Latvijā nevar dabūt darbu, tāpēc vienīgā izeja ir doties darba meklējumos ārpus Latvijas. Kantāne ieteica sākt savu biznesu, kā arī nākt ar savām idejām un priekšlikumiem jauniem likumiem, un tādā gadījumā viņa solīja par šīm idejām cīnīties.

Akcijas organizatori aicina Saeimu pievērts uzmanību izglītības un zinātnes attīstībai, kā arī atteikties no štatu samazināšanas iekšlietu struktūrās.