Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Hansabanka noslēgs pāriešanu uz «Swedbank» zīmolu

Hansabanka 17. martā plānojusi noslēgt pāriešanu uz jauno zīmolu — «Swedbank», kas sākās jau pagājušajā gadā, portālu «Apollo» informēja bankā.

Banka 17. martā mainīs savu juridisko nosaukumu un turpmāk būs akciju sabiedrība «Swedbank».

Taču banka norāda, ka nosaukuma maiņa klientiem nekādas papildu neērtības neradīs, jo arī pēc juridiskā nosaukuma maiņas visi līgumi un vienošanās, kas slēgtas ar akciju sabiedrību «Hansabanka» vai tās struktūrvienībām, būs spēkā.

Reģistrācijas numurs, SWIFT kods, IBAN konta numuri un rekvizīti saglabājas iepriekšējie.

«Juridiskā nosaukuma nomaiņa ir noslēdzošais posms «Swedbank» vienotā zīmola ieviešanas procesam, kas tika sākts pagājušajā gadā, bankai attīstoties kā vienotai pārrobežu organizācijai. Zīmola ieviešanas process tika veidots tā, lai maksimāli ērti iepazīstinātu mūsu klientus ar jauno vienoto bankas vārdu «Swedbank»,» saka «Swedbank» vadītājs Latvijā Māris Mančinskis. «Ar vārdu «Swedbank» pārņēmām iepriekšējā zīmola vērtības un biznesa filozofiju, papildinot ar jaunu pievienotu vērtību un turpinot attīstīties kā spēcīga pārrobežu organizācija visos tirgos, kuros darbojamies,» viņš turpina.

«Swedbank» zīmola maiņa tika sākta pagājušā gada 15. septembrī. Vienota zīmola ieviešana tika organizēta pakāpeniski un pārredzami gada garumā, lai būtu maksimāli ērta bankas klientiem un sadarbības partneriem.

Pēc juridiskā nosaukuma maiņas 17. martā visos līgumos, vienošanās un citos dokumentos jau tiks izmantots jaunais juridiskais nosaukums — AS «Swedbank». Kā servisa organizācija, kas rūpējas par klientu ērtībām, «Swedbank» arī pēc juridiskā nosaukuma maiņas akceptēs dokumentus gadījumos, ja tajos vēl būs norādīts līdzšinējs juridiskais nosaukums.