Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Televīzijā viesosies visi Latvijas ekspremjeri vienlaikus

Svētdien Latvijas Neatkarīgajā televīzijā (LNT) tiešraidē diskutēs visi Latvijas ekspremjeri: Valdis Birkavs, Māris Gailis, Andris Šķēle, Guntars Krasts, Andris Bērziņš, Einars Repše, Indulis Emsis, Aigars Kalvītis un Ivars Godmanis. Diskusijā nepiedalīsies vienīgi bijušais valdības vadītājs Vilis Krištopans, kas atrodas ārpus Latvijas, portālu «Apollo» informēja LNT.

Diskusija notiks 8. martā pulksten 20.50. Tēma — pašreizējā situācija valstī, iespējas no tās iziet un veiksmīgi turpināt valsts attīstību. Sarunas mērķis ir noskaidrot, kā Latvija nonākusi līdz krīzei un kā rīkoties, lai Latvija no tās iznāktu labāka un neiegrimtu vēl dziļākās problēmās.

Diskusiju vadīs raidījuma «LNT Ziņu TOP 10» vadītājs Haralds Burkovskis. Sarunas laikā arī skatītājiem būs iespēja izteikt savu viedokli un vērtējumu.

LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa norāda: «Domājot par to, kam prasīt atbildību un ieteikumus nākotnei par situāciju Latvijā, secinājām, ka ir īstais brīdis aicināt tiešraidē debatēt visus, kas līdz šim ir bijuši valdības vadītāji. Viņi visi ir vadījuši valdību jau kopš 1990. gada. Šajos 19 gados tieši šo ekspremjeru vadībā pieņemti Latvijas nākotnei tolaik un arī vēl tagad būtiski lēmumi. Bijuši laiki, piemēram, pirms lata ieviešanas, kad mūsu valstī inflācija bija pat 951% gadā. Viņu valdības laikā ir notikusi gan valsts ekonomikas veidošana, piedzīvota banku krīze, Krievijas krīze, gan bijusi ekonomikas lejupslīde un uzplaukums. Tādēļ LNT Ziņu dienests rīko diskusiju tieši ar bijušajiem Ministru prezidentiem par to, kā Latvija nonākusi šādā situācijā un kā tālāk rīkoties valdībai un sabiedrībai, lai ar labu mācību un jaunā kvalitātē izietu no šīs krīzes. Skaidrosim, ko darīt, lai rīt nekļūtu vēl sliktāk.»