Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vectēva vakars» martā notiks katru piektdienas vakaru

6., 13., 20. un 27. martā plkst. 20.00 «Dirty Deal Cafe» telpas apciemos mūžam jaunais «Vectēvs» un četri viņa mīļākie mazdēli no radošās apvienības «umka.lv».

«Umka.lv» jaunākais kopdarbs — šovs «Vectēva vakars» — ir humora pilna, ironiska parodija par patlaban tik populārajiem dažāda veida TV šoviem, kuros popularitātes celšanas nolūkā piedalās sabiedrībā pazīstamas personības, arī šajā šovā «umkas» fani atpazīs Lūsi un Pūci (izrādes «Kustoņi» «zvaigznes»).

Kā jau katrā klasiskā šovā, arī «Vectēva vakarā» ļoti svarīgu lomu spēlē vakara vadītājs, šajā gadījumā — Vectēvs, viņam asistēs uzticamie mazdēli — Andris Kalnozols, Ģirts Šolis, Gints Širmelis-Širmanis un Armands Berģis. Šovs sastāv no nelielām etīdēm par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Bez jau pieminētajām zvaigznēm Pūces un Lūša šovā piedalīsies arī Aitiņa (kuru gandrīz nekas nevar izsist no garīgā līdzsvara), Gailītis, ceļojošā prāmju zvaigzne Ute Jōns Bergsons un jaunie talanti «Mobilais lācis», Sunītis, kas iemācījies no galvas visus 2009. gada mēnešus, kā arī Pingvīns, kurš iemācījies no galvas cilvēku, un vēl daudzi citi...

«UMKA.LV» brīdina — šovs nav leļļu izrāde bērniem, programma tiek izpildīta bāra telpās ar visām no tā izrietošajām sekām.

http://www.bilesuserviss.lv

Sēdvietu skaits ierobežots.