Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

De Niro un Als Pačīno nikni par kādu pulksteņu reklāmu

Aktieri Roberts de Niro un Als Pačīno gatavojas tiesas procesam pret filmas «Righteous Kill» izplatītājiem «Overture» un Šveices pulksteņu ražotāju «Tutima».

Aktieriem radušās pretenzijas par viņu vārda izmantošanu un attēlošanu pulksteņu reklāmā, par ko šveicieši vienojušies ar kompāniju «Overture».

Filmas izplatītāji jau paziņojuši, ka ir ļoti pārsteigti par aktieru iesniegto tiesas prasību, tā kā uzņēmumam nebijis ne jausmas par de Niro un Pačīno pretenzijām. Tajā pašā laikā kompānija ignorējusi parakstīto līgumu, kurā noteikts aizliegums izmantot aktieru sejas un vārdus reklāmas mērķiem.

Prasībā tiesai de Niro un Pačīno norāda: ja kompānija būtu lūgusi atļauju izmantot savās reklāmās kadrus no filmas, kur redzami aktieri, viņi atteiktos. Iesniegumā tāpat norādīts, ka Als Pačīno nekad neko nereklamē Amerikas Savienotajās Valstīs, savukārt Roberts de Niro piekrīt reklamēt kādu produktu tikai ļoti īpašos gadījumos.