Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pugačova beidzot pamet skatuvi

Krievu estrādes primadonna Alla Pugačova kārtējo reizi nākusi klajā ar paziņojumu par savas koncertdarbības izbeigšanu.

Ceturtdien īpašā preses konferencē dziedātāja paziņoja, ka pēc koncertturnejas Krievijā un bijušajās NVS valstīs pametīs skatuvi.

«Es neskūpstīšu skatuvi uz atvadām, vienkārši pabeigšu savu koncertdarbību kā dziedātāja,» paziņoja Pugačova.

Viņa arī nosauca šā lēmuma divus pamatiemeslus: «Pirmkārt, mana veselība un sirds neļauj ceļot ar kuģiem un lidmašīnām, otrkārt, pēc neskaitāmajām operācijām, ko man nācies pārciest, ir cietusi balss, un es vairs nevaru paust tādas jūtas un intonācijas, kā man gribētos.»

Primadonna gan norāda, ka nesēdēs, rokas klēpī salikusi. «Alla Pugačova — dziedātāja — pamet skatuvi. Pienācis laiks citai Allai Pugačovai, tai, kas darbojas radiostacijā «Alla», teātrī, kino, kā arī sabiedriskās aktivitātēs,» skaidro krievu estrādes leģenda.

Pugačovas pēdējie solokoncerti notiks aprīlī Maskavā. 7., 8. un 9. aprīlī dziedātāja sniegs trīs uzstāšanās Kremlī, savukārt 15. aprīlī par godu Pugačovas 60. dzimšanas dienai notiks vēl viens koncerts Valsts koncertzālē «Rosija» Lužņikos.