Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā iepriecināt sievietes 8.martā?

Sievišķības svētki – 8.marts - vairs nav aiz kalniem. Ziedi, skūpsts un sveiciens svētkos ir tradicionāla aina, kā tiek sveiktas daiļā dzimuma pārstāves viņu svētkos. Taču varbūt ir arī kādas alternatīvas, kā iepriecināt sievietes? Savā pieredzē un novērojumos dalījās fotostudijas «AJ Studio» īpašnieks un fotogrāfs Aigars Jansons. Savukārt Mēbeļu un interjera centra Spice salona «Alan Deko» konsultante Dace Bērziņa pastāstīs par pircēju ieradumiem un interesantiem pārsteigumiem sievietēm 8.martā. Aigars Jansons, «AJ Studio» fotogrāfs:
«Arī es sevi pieskaitu pie «tradicionālajiem» 8.marta svinētājiem, kuri sev tuvās un mīļās sievietes sveic ar ziediem. Tie ir svētki sievietēm, tāpēc, vīriešiem šajā dienā, manuprāt, jāaizmirst par dāvanām kastroļu, pannu un katlu izskatā. Tā vietā jādomā par ko relaksējošu un patīkamu. Protams, ziedi un brokastis gultā 8.martā iepriecinās jebkuru sievieti, tāpat kā masāžas apmeklējums vai cits baudāms pārsteigums. Ja pats veikalu plauktos ieraudzītu ko interesantu un netradicionālu 8.marta dāvanai, noteikti būtu gatavs to nopirkt!»Mēbeļu un interjera centra Spice salona «Alan Deko» konsultante Dace Bērziņa:
«8.marts un Valentīna diena idejiski saplūst, tāpēc dāvanas šajos svētkos ir līdzīgas – piekariņi, mīļi nieciņi, spogulīši u.c. Uzmanības apliecinājumam nav jābūt lielam, bet patīkamam un baudāmam. 8.marts ir sievišķības svētki, kuros paust savu cieņu un mīlestību, tāpēc vīrieši var izvēlēties ar to saistītas lietas, piemēram, dārglietu lādītes. Tās ir ne tikai praktiska dāvana, bet kalpo kā dizaina elements interjerā.  Jauniešiem pie mums Mēbeļu un interjera centrā Spice parasti patīk izvēlēties kādu neparastu un interesantu dāvanu, piemēram, muguras masieri. Ja radusies ideja iepriecināt savu sievieti ar brokastīm gultā, lieti noderēs interesanta brokastu paplāte, kuras pamatnē iestrādātas mīkstas putuplasta bumbiņas, lai tās ieņemtu attiecīgās virsmas formu. Un ja vēl brokastis pasniegtas jaunos un elegantos brokastu traukos… Tas patiktu ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, turklāt šāds pirkums lieti noderēs un ļaus palutināt sev tuvos ar brokastīm gultā arī citreiz.»