Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis aicina NVO līdzdarboties valdības deklarācijas izstrādē

Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (JL) aicina nevalstiskās organizācijas (NVO) un sociālos partnerus līdzdarboties jaunās valdības deklarācijas izstrādē, iesniedzot deklarācijā savus priekšlikumus, portālu «Apollo» informēja partijas «Jaunais laiks» pārstāve Laila Timrota.

Aicinājumu iesniegt priekšlikumus topošajai valdības deklarācijai Dombrovskis nosūtījis Latvijas Pilsoniskajai aliansei, kas darbojas kā NVO sektora interešu pārstāve, apvienojot 92 biedrus — NVO sektorā aktīvas juridiskas organizācijas un privātpersonas. Tāpat līdzdarboties deklarācijas izstrādē aicināta Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

«Šobrīd, kad jāpieņem mūsu valstij ārkārtīgi svarīgi lēmumi, aicinu ar savām idejām un priekšlikumiem nākt klajā arī nevalstiskās organizācijas un sociālos partnerus, kas vienmēr aktīvi līdzdarbojušies valsts un sabiedrības interešu vārdā,» norāda Dombrovskis.