Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrieši daiļo dzimumu Sieviešu dienā iepriecinās ar ziediem

Pirmssvētku laikā, «Naudas plānošanas centrs» aptaujā noskaidrojis – liela daļa vīriešu daiļā dzimuma pārstāves šogad Sieviešu dienā iepriecinās ar ziediem. Tieši šādas lielākoties ir arī sieviešu gaidas.

No aptaujātajiem vīriešiem 37% apgalvoja, ka Sieviešu dienā daiļā dzimuma pārstāves šogad iepriecinās ar ziediem, savukārt tikai 2% respondentu iecerējušu pasniegt dāvanu.
Lai sveiktu sievietes, daļa vīriešu arī izvēlēsies netaustāmas vērtības - 9% aptaujāto daiļā dzimuma pārstāves sveiks ar mīļu buču un apskāvienu, bet 1% - ar tikai divatā pavadītu laiku.

Šajos svētkos 2% vīriešu aicinās savas mīļotās sievietes kopīgi apmeklētu kādu izklaides pasākumu, savukārt 5% - ieprecinās ar paša pagatavotām vakariņām.

«Vīrietim nav jāizgudro ritenis no jauna – jāsniedz svētkos sievietei to, ko viņa ikdienā ir izteikusi, ka vēlas. Starp šīm lietām noteikti ir arī nemateriālas lietas, kuras neizmaksās praktiski neko, toties sievietei liks justies īpašai – atpūta no mājas darbiem, gara pastaiga kopā ar vīrieti vai visu ģimeni vai mīļākās filmas skatīšanās, ieritinoties siltā segā,» stāsta Signe Bierande, Naudas plānošanas centra vadītāja.
 
Interesanti, ka vīriešu ieceres lielā mērā sakrīt ar sieviešu gaidām – 44% aptaujāto sieviešu atzina, ka šajos svētkos viņas nekas cits tā nepiepriecinātu, kā no vīrieša saņemti ziedi. Sievietes augstu vērtētu arī to, ja vīrietis šajā dienā pats pagatavotu svētku maltīti (13%) vai pasniegtu dāvanu (13%).

Daiļā dzimuma pārstāves labprāt Sieviešu dienā no vīriešiem saņemtu arī īpašu attieksmi visas dienas garumā (7%) vai saldumus (7%). 7% aptaujāto sieviešu priecātos, ja svētkos varētu kopā ar vīrieti pavadīt visu dienu vai doties randiņā ārpus mājās. Savukārt daļa (2%) sieviešu šajā dienā labprāt mājās negatavotu, bet ieturētu svētku maltīti ārpus tās.