Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pieaug Saeimas apmeklētāju skaits

Pirmajā mēnesī kopš Saeimas Apmeklētāju un informācijas centra atvēršanas tajā vērsušies 67 apmeklētāji, kas ir vidēji četras reizes vairāk nekā iepriekšējos mēnešos. Visbiežāk iedzīvotāji centru apmeklējuši, lai personīgi iesniegtu iesniegumus un saņemtu informāciju par Saeimas un deputātu darbu, portālam «Apollo» pavēstīja Saeimas Preses dienests.

Apmeklētāju un informācijas centrā ir pieejami informatīvie materiāli par Saeimu, te var uzzināt par likumprojektu pieņemšanas gaitu parlamentā, saņemt konsultācijas par Saeimas mājas lapā pieejamo datu bāžu lietošanu. Tāpat centrā var saņemt informāciju par iespējām tikties ar Saeimas deputātiem un amatpersonām, kā arī uzzināt par ekskursijām parlamentā.

Līdz ar centra atvēršanu ērtāka un vienkāršāka ir kļuvusi arī priekšlikumu, jautājumu un sūdzību iesniegšana Saeimā. Jaunajā Apmeklētāju un informācijas centrā februārī klātienē nodoti 139 iesniegumi, bet kopumā Saeimas Sabiedrisko attiecību birojā saņemti 752 iesniegumi.

info@saeima.lv

www.eiroinfo.lv

Apmeklētāju un informācijas centrs atrodas Rīgā, Jēkaba ielā 16 (ieeja no Trokšņu ielas). Tas strādā katru darba dienu no plkst.9.00 līdz 16.30.

Centrs atvērts jebkuram apmeklētājam - lai tajā iekļūtu, nav nepieciešama caurlaide.

Lai pilnveidotu Saeimas dialogu ar sabiedrību 19.janvārī Saeimas Prezidijs pieņēma lēmumu izveidot Sabiedrisko attiecību biroju, kurā ietilpst Apmeklētāju informācijas centrs un Preses dienests. Struktūrvienība izveidota esošo finanšu un cilvēkresursu ietvaros.