Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovska biroju varētu vadīt Antra Zālīte

Ministru prezidenta amata kandidāta Valda Dombrovska (JL) komanda, strādājot pie valdības deklarācijas, pa starpu jau sākusi domāt, kuras personas varētu aicināt premjera birojā, sestdien ziņo laikraksts «Latvijas Avīze».

Neoficiāli izskanējis, ka Dombrovska biroju varētu vadīt bijusī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāja Kazahstānā Antra Zālīte, bet preses sekretāres amatu varētu piedāvāt Maijai Celmiņai, kura patlaban ir «Parex bankas» valdes priekšsēdētāja Nila Melngaiļa padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos.

Zālīte nenoliedza faktu par sarunām, bet piebilda, ka par to ir pāragri runāt, jo valdība vēl nav apstiprināta.

Zālītei ir 20 gadu liela pieredze vadības darbā, viņa ir bezpartijiska, turklāt labi pazīstama partijas «Jaunais laiks» dibinātājam un finanšu ministra amata kandidātam Einaram Repšem (JL) kopš skolas laikiem, strādājusi kopā piecus gadus ar pašreizējo Eiropas Parlamenta deputātu Aldi Kušķi (JL) Rīgas eksperimentālajā jaunrades centrā «Forums», kā arī to, ka patlaban JL viņu iesaistījis valdības veidošanas procesā, piemēram, lūdzot noorganizēt topošā premjera tikšanos ar darba devējiem, arodbiedrībām un Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadošajām personām, tāpēc Zālītei pēc valdības apstiprināšanas varētu oficiāli piedāvāt premjera biroja vadību, raksta «Latvijas Avīze».

Laikraksts norāda, ka Zālītes lielais pluss ir tas, ka viņa nav apaugusi ar valsts pārvaldē iedzīto rutīnu un spēj strādāt radoši, ko viņa apliecinājusi kā informācijas tehnoloģiju speciāliste, būdama datorfirmas «Fortech» pārvaldības risinājumu daļas vadītāja, piedaloties «Microlink» programmatūru ieviešanā, ieņemot arī «Siemens SAP» Baltijas pārstāvniecības vadītājas amatu un veicot vēl citus pienākumus, tostarp uzņemoties arī kādreizējās valsts akciju sabiedrības «Pasaules tirdzniecības centrs» ģenerāldirektora vietnieces amatu.

Kā ziņots, pēc līdzšinējā Ministru prezidenta Ivara Godmaņa (LPP/LC) atkāpšānās, 26.februārī Valsts prezidents Valdis Zatlers premjera kandidāta amatam nominēja Eiropas Parlamenta deputātu Valdi Dombrovski.