Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ja viņš nezvana, bet tev viņš patīk...

Turpini vien viņu vajāt, ja tevi neuztrauc tas, ka puiša draugi, darbabiedri un ģimenes locekļi zobojas: «Atkal zvanīja tava lencēja.»

Nepārtraukta zvanīšana uz mobilo, mājas un darba tālruni, ierašanās bez uzaicinājuma sporta zālē, kur viņš trenējas, darbavietā vai kādā no viņa iecienītākajām uzturēšanās vietām, vai dežūra pie viņa mājas parādes durvīm, ir drošs veids, kā panākt, lai vīrietis no tevis novēršas un pat ziņo policijai, ka tu viņu vajā. Kā tu pati justos, ja viņš ko tādu nodarītu tev?

Ja pārņem nomācoša «viss beidzies» sajuta vai, runājot pa tālruni, jūti dīvainu attieksmi, noliec klausuli un vairs viņam nezvani. Ja pēc tikšanās puisis nezvana, bet tu neesi zaudējusi interesi par viņu, piezvani pati. Ja neesi saņēmusi apmierinošu atbildi vai sajutusi pozitīvu attieksmi, vairāk kā divas reizes gan nezvani!

Neuzbāzīgi atgādini par sevi, atstājot īsziņu automātiskajā atbildētājā — palūdz piezvanīt vai nosūti draudzīgu e-pasta vēstulīti. Vēlēšanos dzirdēt viņa balsi izsaki skaidri, nerunā gari un atstāj savu tālruņa numuru, pat ja tas viņam ir (nav jēgas sev iestāstīt, ka viņš nezvana tāpēc, ka ir to pazaudējis). Ja esi pārliecināta, ka puisis apmeklēs kādu pasākumu vai savu iecienīto bāru, tad vislabāk ir tur ierasties, izskatīties nevainojami un justies kā pasaules nabai. Dod viņam iespēju tuvoties tev, flirtē kā traka un sāc uzbrukumu no šīm pozīcijām!

Zvanot runā draudzīgi un neaizmirsti pajautāt, vai viņš patlaban var runāt, it īpaši, ja atrodas darbā. Nezvani, ja esi iedzērusi vai izmisusi, un nesaki: «KĀPĒC TU NEPIEZVANĪJI? Jau mūsu pirmajā tikšanās reizē es sapratu, ka tieši tev jābūt manu bērnu tēvam.»

Kad jau būs par vēlu, tu varbūt uzzināsi, ka nabaga puisis pēkšņi bija spiests aizbraukt no pilsētas un atgriezies grasījās tev piezvanīt, bet tagad ir pārliecināts, ka to nekad vairs nedarīs. Ja viņš mainījis savas domas par tevi un tevi pametis, tu manīsi, ka pēc histēriskiem tālruņa zvaniem (pēc kuriem tu būtu gatava atdot pat savu DVD disku kolekciju vai visērtākos itāļu zābaciņus, lai tikai varētu pagriezt laiku atpakaļ) ir gandrīz neiespējami atgūt cieņu viņa acīs.

Nesasprindzinies un nestāsti nevienam, ka grasies ar viņu kontaktēties — tā tikai sevi pakļausi nevajadzīgam belzienam. Ja nekas neizdodas, mierini sevi ar domu — tā tam bija jānotiek. Bet varbūt jūsu attiecībām nebija pienācis īstais laiks? Iespējams, viņam vēl kaut kas jānokārto, pirms mesties jaunās attiecībās, — ļauj viņam to darīt!

Tev droši vien nebūs viegli atzīt, bet varbūt šis vīrietis nejūt tās vibrācijas, kas, tavuprāt, jūs vieno. Paslavē sevi par centību un palutini ar kādu atvēsinošu dzērienu vai kūciņu ar divkāršu šokolādes pildījumu, tiec tam pāri un atgriezies sabiedrībā, lai ar kādu iepazītos!

Zvanīt tikai tādēļ, lai dzirdētu, ko viņš ierakstījis automātiskajā atbildētājā, vai veikt garāmbraukšanas manevrus, lai pārliecinātos, vai viņš ir mājās, — septiņpadsmit gadu vecumā tas bija joks, bet tagad šķiet nedaudz skumji, jo patiesībā apliecina izmisumu.

Uzbāzties vīrietim, kurš nejūt to pašu, ko tu, ir laika izšķiešana. Bet, ja jūti ieinteresētību, turpini lenkt — lai tev veicas!