Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kuram jāaicina uz randiņu?

Hm... Kutelīgs jautājums. Ideālā pasaulē mēs aicinātu uz tikšanos jebkuru vīrieti, ko vēlamies, un viņš noteikti piekristu un neiebilstu, ka esam stāvokļa noteicējas.

Vai, vēl labāk, katrs puisis, kurš mums patīk, aicinātu mūs uz randiņu un turpinātu darīt to tik ilgi, kamēr vien viņš mums patiktu (pēc tam klusi un bez liekām problēmām pazustu). Diemžēl, kā labi zināms, tik vienkārši nenotiek.

Tomēr labā ziņa — šajā jomā nekādi likumi nedarbojas. Ja esi pārliecināta meitene, kurai patīk kontrolēt notikumu gaitu, tad — droši uz priekšu! Apgrozies sabiedrībā, savāc puišu tālruņu numurus un aicini viņus uz randiņu. Satiecies kaut ar pieciem vienlaikus (ja tiešām vari atrast tik daudz interesantu un brīvu vīriešu, ko vēl gaidi!). Pārliecinies — vai visi ir pamanījuši, ka tu piedalies?

Ja vēlies tikai pastaigāties un puisis tev patīk tikai kā labs draugs, tad atklāj viņam to jau sākumā, jo, kā zināms, randiņu robežas mūsdienās ir pārāk izplūdušas.

Ja saņemies un uzaicini viņu, tev jābūt gatavai arī dzirdēt: «Nē, paldies.» Ja atbilde ir «Jā!», sagatavojies segt jūsu tikšanās izdevumus vai vismaz tajos dalīties. Lieliski noder pārbaudītā taktika: «Man ir lieka biļete uz...» Vari arī uzaicināt uz nelielām svinībām draugu lokā. Nejauši ielūgumi palīdz izvairīties no lieka satraukuma. Ja puisis ir apķērīgs, ielūgums dos viņam iespēju uzņemties iniciatīvu un rīkoties. Ja tavu romantisko jūtu objekts pa nakti mainīsies, jums abiem būs vieglāk izlikties, ka tā bija tikai draudzīga pasēdēšana bez jebkādām saistībām.

Ja tavs sapņu zēns ir jau aizņemts, nedzenies viņam pakaļ, pat ja domā vai viņš tev ir stāstījis, ka šajās attiecībās nejūtas laimīgs (iedzēris centās ķert emocijas, kamēr viņa draudzene nebija tuvumā).

Bet varbūt tu esi meitene ar tradicionāliem uzskatiem, kas «labāk dzers etiķi nekā izrādīsies»? Tātad uzaicināt vīrieti uz randiņu tev droši vien nešķiet pieņemami? Tas nav peļami, tomēr konkurences apstākļos, kas iezagušies arī randiņu sfērā, tev kaut kādā veidā jādara puišiem zināms, ka tevi šī lieta interesē. Satikšanās spēle vīriešus mulsina tāpat kā mūs, tāpēc, ja izturēsies kā piecdesmito gadu kautrīga zostiņa, viņš droši vien (un tas nemaz nav pārsteidzoši) izvēlēsies kādu draudzīgāku meiteni, un tu savu iespēju būsi palaidusi garām.

Arī puišiem nepatīk tikt atraidītiem. Nemeties viņam virsu (ja vien tavs mērķis nav vienas nakts attiecības), bet sūti «jā, tas viss mani interesē» signālus — smaidot, viegli flirtējot un nedaudz arī darbojoties, piemēram, nejauši pieskaroties viņa rokai. Puisis uzaicinās tevi uz tikšanos, ja būs kaut nedaudz pārliecināts, ka tu piekritīsi.

Ja nelaimīgā kārtā esi iepinusies labi pazīstamajā scenārijā «ja nu viņš nezina, ka man patīk, un slepus arī es viņam patīku, tikai viņš baidās to izrādīt?», tad, meitenīt, kļūsti aktīvāka! Esi draudzīga, flirtē, paud jūtas skaidrāk, sūtot vibrācijas «es pēc tevis ilgojos vairāk nekā pēc tortes ar putukrējumu».

Negūstot atsaucību, necenties sev iestāstīt, ka viņš tikai kautrējas. Neviens vīrietis tik lielā mērā necieš no pašapziņas trūkuma, ka nerīkosies, ja meitene viņu interesē un viņam liekas, ka arī viņa nav vienaldzīga. Man tiešām žēl, ka jāsaka — turpinot sevi mānīt, iestāstot, ka viss ir citādi, tevi sagaida vienīgi vilšanās un sirdssāpes. Labāk nezaudē laiku un sameklē citu puisi!