Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas stiprā alkohola ražotāji un tirgotāji izveidojuši apvienību

Latvijas stiprā alkohola ražotāji un tirgotāji izveidojuši Latvijas Alkohola ražotāju un tirgotāju apvienību (ARTA), aģentūru LETA informēja ARTA sabiedrisko attiecību konsultante Dana Hasana.

Apvienojoties šajā apvienībā, alkohola tirgotāji un ražotāji kā eksperti vēlas pārstāvēt nozares kompāniju intereses, runājot ar valdību un sabiedrību kopumā par būtiskiem alkoholisko dzērienu industrijas jautājumiem gan likumdošanas, gan sociālajā aspektā.

ARTA patlaban apvieno 12 Latvijas stiprā alkohola ražotājus un tirgotājus.

ARTA otrdien, 10. martā, plkst. 11 AS «Latvijas balzams» telpās A. Čaka ielā 160, konferenču telpā 2. stāvā, organizē preses konferenci, kurā informēs par ARTA darbības mērķiem un iniciatīvām, lai sekmētu auglīga dialoga veidošanu starp valdību, sociālajiem partneriem un alkohola nozares kompānijām, veidotu harmonisku likumdošanas vidi, ievērojot visu pušu intereses un izglītotu sabiedrību par sapratīgu un mērenu kvalitatīva alkohola lietošanu.

Preses konferencē ARTA pārstāvēs «Latvijas Balzama» valdes priekšsēdētājs Kārlis Andersons, SIA «LIVIKO» direktors Urmas Silmans, SIA «Jaunalko» valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters, SIA «Mobil Plus ADV» tirdzniecības direktors Vitolds Bremmers.