Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izraēlas eksprezidents tiks apsūdzēts izvarošanā

Izraēlas ģenerālprokurors svētdien paziņoja, ka izlēmis bijušo valsts prezidentu Moši Kacavu apsūdzēt vairākos noziegumos, arī izvarošanā.

«Pēc izmeklēšanas pabeigšanas ģenerālprokurors un prokurors izlēmuši Moši Kacavu apsūdzēt seksuālos noziegumos pret vairākām savām darbiniecēm, kad viņš bija tūrisma ministrs, arī izvarošanā,» teikts Tieslietu ministrijas paziņojumā. «Lēmums tika pieņemts, kad ģenerālprokurors un prokurors nonāca pie secinājuma, ka sūdzības iesniedzēju liecības ir ticamas un ir pietiekami daudz pierādījumu apsūdzībai.»

Paziņojumā nav teikts, kad apsūdzības tiks izvirzītas oficiāli, taču vietējie plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka tas varētu notikt tuvāko dienu laikā.

Kacavs bija spiests prezidenta amatu atstāt 2007. gada jūnijā pēc tam, kad par apsūdzībām uzzināja plašāka sabiedrība. Viņu apsūdz savas sekretāres izvarošanā 90. gadu beigās.