Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

PMLP darbinieki spiesti doties bezalgas atvaļinājumā

Saistībā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nepietiekamajiem budžeta līdzekļiem, katrs PMLP darbinieks 2009. gadā spiests doties piecu dienu neapmaksātā atvaļinājumā. Tādēļ visa gada garumā, izņemot vasaras mēnešus, ik piektdienu nestrādās vairākas PMLP nodaļas, portālu «Apollo» pārvaldes pārstāve Laura Karnīte.

Piektdien, 13. martā, būs slēgtas četras PMLP nodaļas: Rīgas 4. nodaļa Daugavpils ielā 31, kā arī nodaļas Limbažos, Tukumā un Ogrē.

PMLP sniegtos pakalpojumus iedzīvotāji 13. martā varēs saņemt jebkurā citā PMLP teritoriālajā iestādē. Rīgā PMLP nodaļas atrodas Čiekurkalna 1. līnijā 1, k-3, Alunāna ielā 1, Burtnieku ielā 37 un Mazā nometņu ielā 45/53. Savukārt Limbažiem tuvākās nodaļas atrodas Valmierā un Cēsīs, Tukuma iedzīvotājiem visērtāk saņemt pakalpojumus Jūrmalā, Jelgavā vai Dobelē, bet no Ogres visērtāk doties uz Aizkraukli vai Rīgu.

Vēl pēc nedēļas, 20. martā, nestrādās PMLP Rīgas 1. nodaļa Čiekurkalna 1. līnijā 1, kā arī nodaļas Balvos, Krāslavā un Valkā.

Pārvalde arī turpmāk laikus informēs par izmaiņām nodaļu darba laikā. Informācija ir atrodama arī pārvaldes mājaslapā.