Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ščerbatihs dosies uz mācību treniņnometni Polijā

Latvijas Olimpiskā vienība ir informējusi Saeimas prezidiju, ka deputāts svarcēlājs Viktors Ščerbatihs (ZZS) saskaņā ar mācību treniņu plānu no 10. līdz 27. martam atradīsies mācību treniņnometnē Polijā.

Paredzēts, ka maijā Ščerbatihs startēs Vācijas Bundeslīgas komandu čempionātā, jūnijā - Baltijas čempionātā, septembrī - Latvijas čempionātā, bet novembrī - šā gada nozīmīgākajās sacensībās - pasaules čempionātā, kas vienlaikus ir pirmais no četriem kvalifikācijas posmiem 2012. gada olimpiskajām spēlēm.

Lai Ščerbatihs varētu kvalitatīvi sagatavoties un startēt minētajās sporta sacensībās, viņam nepieciešams regulārs treniņprocess, kurš norisinās ne tikai Latvijas teritorijā, bet arī ārpus tās. Tādējādi Ščerbatihs nevarēs pilnvērtīgi pildīt Saeimas deputāta pienākumus, piedaloties Saeimas sēdēs, kā arī patstāvīgajās komisijās un apakškomisijās.

Pēc izglītības un zinātnes ministres Tatjanas Koķes (ZZS) lūguma prezidijs nolēma attaisnot Ščerbatiha kavējumus.