Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesa noraidījusi futbolistu Bleideļa un Mihaļčuka prasību pret klubu «Liepājas metalurgs»

Liepājas tiesa noraidījusi futbolistu Imanta Bleideļa un Ruslana Mihaļčuka prasību pret sporta klubu «Liepājas metalurgs», aģentūra LETA uzzināja Liepājas tiesā.

Prasībās futbolisti lūdza atzīt kluba darba līguma uzteikšanu par spēkā neesošu, kā arī izmaksāt kompensāciju par piespiedu darba kavējumu.

Futbola kluba «Liepājas metalurgs» vadība pagājušā gada 7. jūlijā nolēma lauzt līgumus ar pussargiem Andreju Rubinu un Bleideli, kā arī atteikties no sadarbības ar vēl trim spēlētājiem.

Pēc kluba vadības tikšanās ar komandas treneriem tika nolemts nepagarināt līgumus ar uzbrucējiem Arturu Rimkjāviču un Arkadiušu Klimeku, kā arī lauzt līgumus ar Rubinu, Bleideli un Mihaļčuku. Lēmumu klubs pamatoja ar komandas sliktajiem rezultātiem.

Bleidelis un Mihaļčuks kluba lēmumu uzskatīja par nepamatotu, tāpēc vērsās tiesā. Spriedumu var pārsūdzēt 20 dienu laikā Kurzemes apgabaltiesā.