Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas nogalē «Dirty Deal Cafe» notiks <i>indietronica</i> koncertvakars

14. martā klubā «Dirty Deal Cafe» notiks indietronica mūzikas vakars, kura apmeklētājus priecēs dāņu daudzsološā māksliniece Tone (Sofie Nielsen) un video mākslinieks Kristians Ravens-Ellestads, kā arī latviešu mūziķi Martinez Gonzalez un Sarkanais ar savām koncertprogrammām.

Saņēmusi pirmo vietu «Rock Nord' 06» par labāko dzīvo uzstāšanos un šā gada 21. janvārī izlaidusi albumu «Small Arm of Sea», Tone ir gatava sevi parādīt latviešu publikai. Jaunais albums ir revolucionārs un mūsdienīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas ir audio vizuāls. To var saskatīt un saklausīt, jo tajā ietilpst gan DVD, gan CD vai vinils. Audio un video materiālu veidoja pati māksliniece, sadarbojoties ar videomākslinieku Kristianu Ravenu-Ellestadu. Otrkārt, albums izdots ar «Creative Common License», kas nozīmē, ka to  iespējams iegādāties veikalos par samaksu, kā arī legāli ielādēt internetā par brīvu un dalīties ar draugiem. Māksliniece to uzskata par lielisku izdevību jebkuram noklausīties un izjust viņas darbu.

«Un, ja cilvēkiem patīk tas, ko es daru, viņi var atbalstīt mani, nopērkot albumu veikalos. Bet lielākoties es ceru, ka viņi to lejupielādēs, lai paklausītos, ko es radu,» smaidot atzīst Sofija Nielsena.

Runājot par Tones muzikālo skanējumu, tas ir nedaudz melanholisks un noteikti ļoti relaksējošs un neuzbāzīgs, un gribas viegli līgoties līdzi skanējumam. Iespējams, tieši sadarbība ar Kristianu, kas papildina muzikālo skanējumu ar video, rada Tones dzīvo uzstāšanos tik pilnīgu un aizraujošu, kur klausītājs tiek ierauts atmosfēriskā visumā ar domām, skaņām un emocijām.

14. martā koncerts sāksies plkst. 22.00. Ieejas maksa — 3 lati.