Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāj lielu munīcijas un sprāgstvielu glabātavu

Pagājušajā nedēļā Ventspils rajonā Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Liepājas policiju atklājuši nelikumīgu munīcijas un sprāgstvielu glabātavu, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

5. martā Ventspils rajona Tārgales pagastā policisti atklāja nelikumīgu munīcijas un sprāgstvielu glabātavu, kur atrada un izņēma 2160 patronas, deviņus kilogramus trotila, 2,4 kilogramus jūras sprāgstvielu maisījuma, 17,5 metrus detonējošas auklas, 47 detonatorus, vienu kondensatoru tipa uzspridzināšanas mehānismu un trīs mehāniskos detonatoru taimerus.

Policija sākusi kriminālprocesu par šaujamieroču un sprāgstvielu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem.

Policija turpina izmeklēšanu un pārbauda vairākas agrāk tiesātas personas, kas varētu būt saistītas ar minētās munīcijas un sprāgstvielu glabāšanu.