Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atmasko amerikāņu iluzionista melus

Amerikāņu iluzionists Veids Vitkombs, kas paziņojis, ka veicis 26 stundas ilgu ceļojumu cauri Amerikas Savienotajām Valstīm, atrodoties koka kastē, izrādījies krāpnieks, ziņo «Associated Press».

Vitkombs pirms kāda laika nāca klajā ar paziņojumu, ka pagājušā gada novembrī veica ceļu no Ņujorkas līdz Lasvegasai, atrodoties koka kastē, kādu izmanto kravas pārvadājumiem. Pēc iluzionista vārdiem, viņš daļu ceļa veicis kurjerpasta «UPS» furgonā, savukārt daļu — lidmašīnas kravas nodalījumā.

Lai pierādītu savus vārdus, Vitkombs internetā publicēja videoierakstu, kas uzņemts ar divām kamerām — gan kastes iekšienē, gan ārpus tās.

Triks, par ko apgalvoja Vitkombs, izrādījās rupjš kravu un pasažieru pārvadājumu noteikumu pārkāpums, tāpēc ASV transporta drošības pārvalde un FIB veica izmeklēšanu. Izmeklēšanas gaitā tika secināts, ka Vitkomba apgalvojumi ir falsificēti, viņš šo ceļojumu kastē nav veicis. Varas iestādes gan neatklāj, vai iluzionistam tiks piespriests kāds sods.