Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

TP trešdien nosauks kultūras ministra kandidātu

Tautas partijas valde trešdien pēcpusdienā plāno nosaukt kultūras ministra amata kandidātu, taču pagaidām kandidātu vārdi netiek nosaukti.

Intervijā Latvijas Radio Tautas partijas priekšsēdētājs Mareks Segliņš informēja, ka trešdien partijas valde pieņems lēmumu, kurš būs kultūras ministra amata kandidāts, taču viņš atteicās nosaukt partijas izskatītos variantus, jo to solījis cilvēkiem, ar kuriem runājis par ministra amatu. Viņaprāt, tas būtu nekorekti pret to pretendentu, kurš nekļūs par kultūras ministru.

Jautāts, vai starp kandidātiem ir cilvēki, kuri plašsaziņas līdzekļos minēti kā iespējamie kultūras ministra amata kandidāti, Segliņš atzina, ka žurnālistiem ir labi informācijas avoti, tomēr ir gan kļūdas, gan arī patiesība.

Segliņš atzina, ka ir ļoti svarīgs jautājums izvēlēties ministru attiecīgajai nozarei, tāpēc šī kultūras ministra amata kandidāta izraudzīšana ir ievilkusies. Turklāt TP pieļāvusi pāris kļūdas, izvēloties ministru, tāpēc Segliņš tagad šim jautājumam pieiet ļoti nopietni. Jautāts, par kuriem ministriem pieļautas kļūdas, Segliņš atbildēja: «Lai paliek, lai paliek. Gan jau vēsture izvērtēs.»