Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par krāpšanu aiz restēm nonāk ģimenes ārste

Aizkraukles rajonā aizdomās par krāpšanu vairāku gadu laikā apcietināta Pļaviņu ģimenes ārste Tatjana Kangare, trešdien vēsta «Latvijas Avīze».

Saskaņā ar neoficiālām ziņām krāpniecei policija uz pēdām nākusi pēc tam, kad kāda paciente sacēlusi troksni par, viņasprāt, nesaprotamu rīcību ar viņas polisi. Policija skaidro, ka apcietinātā ārste vairāku gadu laikā, izmantojot pacientu veselības apdrošināšanas polises un iesniedzot apdrošināšanas kompānijām dokumentus par nenotikušiem ārstnieciskiem pakalpojumiem, saņēmusi nepelnītu atlīdzību, tā veicot noziedzīgus nodarījumus, kas paredzēti Krimināllikuma pantā par krāpšanu.

Aizkraukles rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ivars Zirnis skaidrojis, ka šajā gadījumā esot darīšana ar ļoti specifisku krāpšanas veidu un, tā kā pēdējo sešu mēnešu laikā rajonā ievērojami palielinājies kopējais krāpšanas gadījumu skaits, izmeklēšana dakteres lietā esot sarežģīta, vēl jo vairāk tāpēc, ka krāpšana notikusi ilgāku laiku un noziedzīgo nodarījumu veikšanai izmantoti daudzi cilvēki.

Ārstes palīdze Marina Sujedova laikrakstam atzinusi, ka ārste esot gudra, bet ar smagu raksturu. Joprojām par to, kas notiks tālāk, neziņā ir gan viņa, gan arī ārstes.