Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otro reizi izsolīs Gatim Saknītim piederošo īpašumu

Laikraksts [s:21802] ziņo, ka šā gada 19. maijā pulksten 10 notiks jau otrā izsole Gatim Saknītim piederošajam nekustamajam īpašumam «Roņi» Sidrabenes pagastā Jelgavas rajonā. Īpašumā ietilpst divi zemesgabali ar kopējo platību 62,3 ha, tā kopējā vērtība — Ls 72 900, bet izsoles sākumcena — Ls 54 675. Parāda piedzinēja ir a/s «Reģionālā investīciju banka».

Piedzinējs ir pirmais hipotekārais kreditors. Otrais hipotekārais kreditors ir Agnis Miķelsons ar reģistrēto prasījumu zemesgrāmatā Ls 480 100. Trešais un ceturtais hipotekārais kreditors — Dāvids Jurkāns ar reģistrēto prasījumu zemesgrāmatā Ls 526 000 un Ls 494 000.

Pēc laikraksta «Dienas Bizness» informācijas, bijušajam lielākajam privātajam zemes īpašniekam valstī G. Saknītim izdevies iekļūt lielāko valsts nodokļu parādnieku sarakstā gan kā privātpersonai, gan kā «GS Nekustamie īpašumi» pietuvinātai personai.

Pagājušajā gadā tika rīkota virkne G. Saknītim piederošo nekustamo īpašumu izsoļu, piemēram, nekustamajam īpašumam «Ozoli» Rīgas rajona Ropažu novadā, «Bangas» Kaunatas pagastā Rēzeknes rajonā, «Garie kalni» Feimaņu pagastā Rēzeknes rajonā, «Pumpuri» Babītes pagastā u. c.