Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Godmanis uzskata, ka jaunā valdība jāapstiprina

Kaut arī demisionējušā premjera Ivara Godmaņa pārstāvētajai partijai LPP/LC topošās valdības modelī ir paredzēta vieta opozīcijā, pašreizējais valdības vadītājs uzskata, ka Saeimai valdība ceturtdien jāapstiprina.

Pēc Godmaņa domām, valsts patlaban ir tādā situācijā, ka vēl meklēt citu alternatīvu nav iespējams. Viņš gan vēl nevarēja atbildēt uz jautājumu, vai LPP/LC ceturtdien balsos par Valda Dombrovska (JL) veidoto Ministru kabinetu. Vēl esot jāiepazīstas ar valdības deklarāciju un partijas frakcijas nostāju. Pēc viņa domām, valdību gan ceturtdien apstiprinās vienalga.

Premjers tomēr arī pauda bažas, vai jaunā valdība spēs izdarīt tās lietas, ko iepriekšējā nepaspēja, — veiksmīgi koriģēt valsts budžetu, veikt sociāli smagas reformas. 

Tāpat Godmanis sacīja, ka ir ļoti svarīgi, lai premjers strādātu kopā ar katras nozares ministru. «Nevar atstāt ministru vienu pašu,» sacīja demisionējušais valdības vadītājs.