Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Geše Šerab</i> mācīs «Ganden» centrā

Kopanas klostera galvenais skolotājs Geše Thubten Šerab mācīs «Ganden» centrā no 25. līdz 30. martam.

Programma:
25. martā plkst. 19.00 — iepazīšanās un sagaidīšanas vakars ar Geše Šerab brīvā gaisotnē ar DVD skatīšanos par Kopanas klosteri
26. martā plkst. 19.00 — mācība par Pacietību
27. martā plkst. 19.00 — medicīnas Budas prakse ar paskaidrojumiem
28. un 29. martā plkst. 10.00–12.00 un 14.00–16.00 — mācības pēc lamas Tsong Khapas teksta «Trīs ceļa principi» (Tie ir: pirmkārt, atteikšanās no samsāras (cikliskās eksistences); otrkārt, bodhičita — stipra griba sasniegt apgaismību, lai varētu palīdzēt visām jūtošajām būtnēm; treškārt, absolūtā gudrība (šunjata). Šie trīs galvenie ceļa principi ietver visas Budas mācības. Kopā tie veido it kā divus spārnus, ar kuriem mēs varam pacelties un lidot garīgajos augstumos pretim apgaismībai.)
30. martā plkst. 19.00 — Čenrezig prakse ar paskaidrojumiem.

Par skolotāju

Dzimis Manang ciematā Nepālas rietumdaļā 1967. gadā kā otrais dēls piecu dēlu ģimenē. Deviņu gadu vecumā devies studēt uz Kopanas klosteri, vēlāk uz Sera Dže klosteri Indijā, ko beidza kā Geše 2000. gadā, tad gadu studējis Gjume Tantras koledžā. Veicis gan vairākus īsus retrītus, gan vairāk kā gadu garu retrītu Everesta tuvumā. Daudz mācījis gan mūkus, gan rietumniekus ASV un Kanādā.

Pēdējos trīs gadus viņš ir iecelts un kalpo kā galvenais skolotājs Kopanas klosterī Nepālā.

Viņam ir bijusi laime mācīties pie dažādiem izciliem skolotājiem, kā Viņa Svētības Dalailamas, lamas Zopas Rinpočes, Čoeten Rinpoče, Khenzur Lobasang Tsering, Khenzur Lobsang Tenzin, Khenzur Lobsang Delek, Late Khenzur Ugen Tseten un citiem lieliem lamām.

www.e-misterija.lv

www.ganden.lv