Maskavas «Dinamo» otrajā spēlē sakauj CSKA

KHL izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā Maskavas «Dinamo» komanda viesos ar 7:0 sagrāva Maskavas CSKA hokejistus.

«Dinamo» labā pa diviem vārtiem šajā mačā guva Maksims Pestuško un Ēriks Landrī, bet pa reizei izcēlās Dmitrijs Afanasenkovs, Matiass Veinhandls un Aleksejs Kaļužnijs. Jāpiebilst, ka viesi jau pēc otrā perioda bija vadībā ar graujošo 7:0 rezultātu, un pēc otrās trešdaļas Konstantīnu Baruļinu CSKA vārtos nomainīja soms Jussi Markanens.

Nākamā un, iespējams, pēdējā abu komandu tikšanās notiks piektdien, 13. martā Maskavas «Dinamo» komandas laukumā.