Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

SIA «Valdis Zatlers» dibinātājs gribēja popularizēt prezidentu

Uzņēmuma «Valdis Zatlers» dibinātāji ar šādu nosaukumu vēlējušies popularizēt Valsts prezidentu Valdi Zatleru un pat pārdot suvenīrus, portālam «Apollo» atzina Māris Onževs, kas vēlējies šādu uzņēmumu reģistrēt.

Viņš skaidroja, ka uzņēmums nodarbotos ar Valda Zatlera popularizēšanu, piemēram, kā cits uzņēmums izmantojis izdevību un ar krekliņiem popularizējis bijušā finanšu ministra Ata Slaktera izteicienus. Tāpat arī uzņēmums «Valdis Zatlers» varētu popularizēt Valsts prezidentu, piemēram, pārdodot suvenīrus, apkopojot un izdodot kodolīgākos izteicienus, kā arī izdot Zatlera politiskās kultūras grāmatu.

Tomēr būtība šā uzņēmuma dibināšanai bija pievērst amatpersonu uzmanību nesakārtotajam Komerclikumam.

Jautāts, kā izdevies bankā atvērt kontu uzņēmumam ar šādu nosaukumu, Onževs atzina, ka sākotnēji bankā tā dīvaini esot skatījušies, taču bankā uzņēmuma pagaidu kontu varot atvērt ar jebkādu nosaukumu, galvenais, lai neesot rupjš, skaidroja Onževs. Tāpat arī neesot obligāti norādīt uzņēmējdarbības pamatvirzienus.

Uzņēmumu reģistrs atteica uzņēmuma «Valdis Zatlers» pievienošanu Komercreģistram