Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis: sabiedrības uzticību var atgūt ar smagu un godīgu darbu

Ministru prezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis uzrunā Saeimā ceturtdien sacīja, ka jaunās valdības uzdevums būs pieņemt nepopulārus lēmumus un pārliecināt sabiedrību par to nepieciešamību. Viņš norādīja, ka jaunā valdība mantos lielu sabiedrības neuzticību pret valsts varu, kas apgrūtinās valdības rīcības spēju ekonomiskās krīzes apstākļos.

Premjera amata kandidāts uzrunā pauda pārliecību, ka sabiedrības uzticību var atgūt tikai ar smagu un godīgu darbu. «Sniegt godīgas atbildes par situāciju valstī, uzņemties atbildību par prognozēm un nodrošināt rezultātus savam darbam,» sacīja premjera amata kandidāts.

«Esmu optimists un redzu, ka Latvijas ekonomikai ir iespēja atveseļoties, taču tam nepieciešams gan pilsoniskās sabiedrības un uzņēmēju, gan visu iedzīvotāju atbalsts, padoms un solidāra iesaistīšanās,» atzina Dombrovskis.

«Latvijai šī ir smaga un nopietna situācija. Taču tādas mūsu valstij ir bijušas arī iepriekš. Tās visas esam sekmīgi pārvarējuši. Lai to izdarītu arī šoreiz, nepieciešami šādi priekšnoteikumi: politiskā stabilitāte, skaidra ekonomiskā politika un spēja konsekventi pildīt pieņemtos lēmumus.»

Dombrovskis klātesošajiem deputātiem norādīja, ka balsojums par jauno valdību ir lēmums par to, kā valstī pārvarēt samilzušo ekonomisko un politisko krīzi. «Mans priekšlikums par rīcību pašreizējā situācijā — stratēģija, pirmie uzdevumi, komanda un darba principi — jums ir zināmi. Aicinu jūs balsot par valdības sastāvu un veicamajiem darbiem,» sacīja premjera amata kandidāts.