Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz cietumu sataisījies apsūdzētais vēl paspēj nozagt degvīna pudeli

Tukuma tiesā trešdien kāds apsūdzētais, gaidot, kad tiesa viņam piespriedīs cietumsodu, vietējā veikalā pamanījies nozagt degvīna pudeli.

Tiesā aģentūrai BNS pastāstīja, ka tiesa trešdien izskatīja krimināllietu, kurā par dažādiem noziegumiem apsūdzēti četri dažāda vecuma vīrieši. Apsūdzētie, acīmredzot nojaušot, ka tiesas spriedums būs nelabvēlīgs un viņus apcietinās tiesas zālē, uz sēdi ieradušies, apkrāvušies ar čemodāniem.

Kad pabeigta lietas izskatīšana, tiesa uz trim stundām pasludinājusi pārtraukumu, lai dienas beigās nolasītu spriedumu. Apsūdzētie spriedumu gaidījuši, kur nu katram tajā brīdī gribējis, taču vecākais no apsūdzētajiem — 1965. gadā dzimis vīrietis — velti laiku nav tērējis, bet taisnā ceļā gājis uz vietējo lielveikalu un mēģinājis nozagt degvīna pudeli.

Grādīgā zādzība gan nav izdevusies, viņš aizturēts un nodots policijai. Tagad pret viņu sākts vēl viens kriminālprocess.

Par iepriekš pastrādātajiem noziegumiem, arī par zādzību un Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, ja tas izdarīts reibumā, vīrietim piesprieda septiņus gadus un divus mēnešus cietumā, atņemot vadītāja tiesības uz četriem gadiem.

Lai arī uz cietumu bija sakravājušies visi apsūdzētie, brīvības atņemšana piespriesta tikai diviem, arī degvīna pudeles zaglim.