Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vilnītis: neko jaunu no manis negaidiet

Jaunais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šefs Normunds Vilnītis atzīst, ka patlaban nekādus pārsteigumus no viņa nevajag gaidīt. Viņš ir apņēmības pilns veiksmīgi turpināt biroja darbu. «Negaidiet neko jaunu no manis. Turpināšu iesākto. Protams, man atsevišķās lietās būs savs viedoklis, uz kura realizēšanu uzstāšu,» pauda Vilnītis.

Latvijas Televīzijas raidījumā «Labrīt, Latvija!» KNAB šefs atzina, ka birojs iepriekšējos gados strādājis labi un viņam nekādu būtisku iebildumu nav. Tomēr jautāts, kā strādājusi iepriekšējā vadība, viņš sacīja, ka «nekļūdās tikai tas, kas nestrādā».

Vilnītis arī vēlreiz atzīmēja, ka joprojām lolo ideju par biroja paplašināšanos un darbu reģionos, taču atzīst, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā to būs grūti realizēt.

Jautāts, vai viņš pirms stāšanās atbildīgajā amatā līdzīgi kā viņa priekštecis ir ticies ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu, viņš sacīja, ka «ar šo politiķi neesmu ticies». Viņš norādīja, ka nekādi politiski iespaidots nav.