Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Satiksmes ministrs sola izvērtēt personāla lietderību

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards (TB/LNNK) uzskata, ka ministrijas pārraudzītajos uzņēmumos strādā daudz profesionālu cilvēku, taču jebkurš neizskaidrojams gadījums, kad amatā ieceļ kādu darbinieku, met ēnu uz uzņēmumu un ministriju.

Gerhards gan atzīst, ka neplāno izvērtēt katra cilvēka lietderību uzņēmumos, taču runāšot ar uzņēmumu vadītājiem, lai tie vērtē katra darbinieka nepieciešamību.

«Laikā, kad jāsamazina izdevumi visās nozarēs, jāpārbauda personāla lietderība,» sacīja jaunais satiksmes ministrs, gan konkrēti nenorādot, cik ilgā laikā būs jāizvērtē atsevišķu darbinieku nepieciešamība.

Jautāts, kā vērtē Valsts kontroles pārmetumus par Satiksmes ministrijas darbību iepriekš, Gerhards atzina, ka tie noteikti jāņem vērā. «Pēdējos gados Valsts kontrole ir ievērojami mainījusies. Tie [Valsts kontroles pārmetumi] ir lietderīgi padomi,» pauda ministrs.