Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Alonso: «McLaren» un «Ferrari» komandām uzradušies nopietni konkurenti

Trīs vai četras Pirmās formulas (F-1) komandas pašlaik izskatās pārākas par pārējām, un jaunajā sezonā nebūs tikai cīņa starp «McLaren-Mercedes» un «Ferrari», izteicies divkārtējais pasaules čempions spānis Fernando Alonso.

«Laiki, kādus testa braucienos šobrīd uzrāda «Ferrari», «Brawn Grand Prix» un «BMW-Sauber», pārējām komandām ir neaizsniedzami,» uzskata «Renault» komandu pārstāvošais Alonso.

«Iedomājieties, ka, ieņemot piekto vietu testu braucienos, turklāt ar vienu formulu, sacīkstēs tā reāli ir desmitā vieta. Patlaban es redzu trīs vai četras komandas, kas ir vienu soli priekšā mums,» intervijā Spānijas laikrakstam AS atzina 2006. un 2007. gada pasaules čempions.

«Šoreiz nav tik lielas nozīmes, kura komanda uzvarēs pirmajā posmā Melburnā, jo čempionāts ir ļoti garš. Šajā sezonā mēs saskarsimies ar jauniem noteikumiem un citām jaunām lietām, tāpēc šogad nebūs ciešas cīņas tikai starp «McLaren-Mercedes» un «Ferrari»,» piebilda Alonso.

Lai arī «McLaren-Mercedes» testa braucienos pagaidām uzrāda samērā pieticīgus rezultātus, Alonso uzsvēra, ka tas vēl neko nenozīmē. «Viņi ir atstāti mazliet «aizmugurē». Jaunā mašīna pagaidām nestrādā tik labi, kā «McLaren-Mercedes» vēlas, tomēr tas vēl neko nenozīmē. Līdz čempionāta sākumam viņi kļūs daudz spēcīgāki,» pārliecināts ir Alonso.

Bet, runājot par «Renault» komandu, Alonso izteicās, ka šogad viņš uz sezonu raugās daudz optimistiskāk, nekā tas bija pērn. «2008. gadā es nebiju tik optimistiski noskaņots un pēc pirmajiem diviem vai trim posmiem domāju, ka atlikušajā pasaules čempionātā būšu tikai kā tūrists tajās pilsētās, kurās notika sacīkstes.»

«Taču šobrīd patiesība ir tāda, ka «Renault» nav tālu no labākajām komandām, un situācija ir daudz labākā nekā pagājušajā gadā,» piebilda Alonso.