Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis būtu gatavs samazināt sev algu

Jaunais premjerministrs Valdis Dombrovskis (JL) būtu gatavs samazināt algu arī sev, kā to bija gatavs darīt arī iepriekšējais premjers Ivars Godmanis (LPP/LC).

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» Dombrovskis atzina, ka pagaidām gan nevar pateikt, par cik savu algu būtu gatavs samazināt, bet ir gatavs to darīt. Tāpat viņš uzskata, ka algas vajadzētu samazināt arī ministriem.

Viņš gan atgādināja, ka iepriekšējā valdībā bija ministri, kuri atteicās samazināt savu algu, tāpēc paredz, ka šajā jautājumā būs diskusijas, vienlaicīgi gan premjers prognozē, ka paši ministri tomēr piekritīs algu samazināšanai.

Pēc Dombrovska domām, algas būtu jāsamazina Saeimas deputātiem, piebilstot gan, ka valdība nevar uzdot Saeimai samazināt deputātu algas.

Runājot par algu samazināšanu sabiedriskajā sektorā, Dombrovskis uzsvēra, ka proporcionāli vairāk tiks mazinātas lielās algas.

Dombrovskis arī informēja, ka ir pārrunājis ar attiecīgajiem dienestiem drošības jautājumus un ir atteicies no trafaretās automašīnas konvojēšanas laikā, kā arī pārvietošanās iespēju robežās premjers neizmantošot speciālos signālus un bākugunis, un sola braukt, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.