Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vasiļjevs: ne visi cīnās ar pilnu atdevi

Pēc «Rīga 2000» komandas zaudējuma Latvijas čempionāta trešajā pusfināla sērijas spēlē  «ASK/Ogre» komandai (1:3), rīdzinieku galvenais treneris Haralds Vasiļjevs atzina, ka spēlētājiem pietrūcis pašatdeves.

«Žēl, ka, par spīti līdzjutēju atbalstam, nespējām izcīnīt uzvaru,» norāda Vasiļjevs. «Brīžiem pietrūka veiksmes, sevišķi otrajā trešdaļā, kad neizmantojām vairākas labas izdevības. Mēs cīnāmies par uzvaru katrā spēlē, bet ne visi spēlētāji to dara ar 120% atdevi, kā to nepieciešams darīt izslēgšanas spēlēs.»

Tomēr Vasiļjevs uzsvēra, ka sērija vēl nav zaudēta, un ar lielāku pašatdevi un cīņassparu vēl ir iespējams iekļūt finālā.

«Kaut arī man būtu jāslavē savi spēlētāji, gribētu uzslavēt [«ASK/Ogre» komandas hokejistus Andreju] Ignatoviču un [Aleksandru] Kerču par viņu atdevi,» piebilda mājinieku komandas treneris. «Jaunajiem spēlētājiem ir tā problēma, ka tas viņiem ir pirmais play-off turnīrs. Vecākiem spēlētājiem pašiem sev jāuzdod jautājums, vai viņi varētu spēlē ielikt vairāk.»

Tikmēr «ASK/Ogre» komandas galvenā trenera Leonīda Beresņeva asistents Aigars Razgals uzslavēja savas komandas parādīto disciplīnu un komandas garu.

«Treneru skatījumā spēle bija laba,» secināja Razgals. «Spēlētāji parādīja labu disciplīnu un nepelnīja daudz noraidījumu. Tomēr nekas vēl nav beidzies, tas ir tikai mazs solītis uz priekšu. Komanda ir saliedēta un tajā ir labs mikroklimats. Vadošā maiņa spēlēja augstā līmenī visu sezonu un turpina to darīt arī tagad, izslēgšanas spēlēs.»