Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nīderlandē arestē jaunieti par draudiem sarīkot slaktiņu skolā

Nīderlandes policija arestējusi 18 gadus vecu jaunieti, kurš bija internetā paziņojis, ka nolēmis nogalināt skolēnus skolā valsts dienvidos.

Jaunietis savu paziņojumu bija ceturtdien izlicis ASV reģistrētā mājas lapā un tika arestēts piektdien plkst.4 rītā, kad policija izsekoja viņa datora IP adresi, teikts policijas paziņojumā.

Viņš atzinies, ka ir vēstījuma autors, un pirmdien viņš stāsies tiesas priekšā. Skola atrodas Bredas pilsētā.

Pēc trešdien Vācijā notikušā slaktiņa Vinendenas skolā, kur 17 gadus vecais Tims Krečmers savā bijušajā skolā nogalināja deviņus skolēnus un trīs skolotājus, vairākās valstīs arestēti jaunieši un pusaudži par «jokiem» sarīko slaktiņu.

Francijas policija arestējusi 18 gadus vecu jaunieti, kurš internetā izvietojis «joku», ka gatavojas sarīkot slaktiņu Parīzes priekšpilsētas skolā.

Arestētais ceturtdien internetā bija izlicis «joku": «Rēnsī [skolā] līs asinis - man ir ieroči.» Policija viņu arestēja piektdienas rītā un ieročus mājās neatrada.

Piektdien pēc internetā izteiktiem viltus draudiem Vācijā tika evakuēta skola, kas atrodas netālu no šonedēļ notikušās asinspirts vietas.

Ilsfeldas skola netālu no Štutgartes Vācijas dienvidrietumos, kurā mācās 650 skolēnu, tika norobežota, un skolēni nosūtīti uz tuvējo sporta halli.

Kā raksta vietējās avīzes, policija tika brīdināta plkst.3 naktī (plkst.5 pēc Latvijas laika).