Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL izstrādās krīzes pārvarēšanas plānu Rīgai

Partija «Jaunais laiks» (JL) uz pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 6.jūnijā, izstrādās krīzes pārvarēšanas plānu Rīgai, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes JL frakcijas vadītājs Olafs Pulks.

Pulks informēja, ka partijas programmā uz pašvaldības vēlēšanām bez jau tradicionālām sadaļām, kā drošība, kultūra, pilsētas attīstība, izglītība, jaunatne un sports, mājoklis, satiksme, sociālā politika un vide, būs savs krīzes pārvarēšanas plāns Rīgai.

«Oficiālajos partijas dokumentos varbūt nevarēs atrast dokumentu ar šādu nosaukumu, bet pēc būtības mums tāds būs,» uzsvēra domnieks.

Krīzes pārvarēšanas plāns Rīgai būs vērsts uz tūlītēju uzņēmējdarbības aktivizēšanu pilsētā, iesaistot uzņēmējus pašvaldības iniciētu infrastruktūras projektu īstenošanā, no kā pilsētai būtu labums un kas radītu tik nepieciešamās jaunās darba vietas.

«Patlaban tas ir svarīgākais - dot cilvēkiem darbu, ne tikai dalīt un pārdalīt sociālos pabalstus. Mums cilvēkiem ir jārada drošības sajūta par rītdienu,» minēja Pulks.

Oficiāli lēmumu par Rīgas mēra kandidātu uz pašvaldību vēlēšanām partija vēl nav pieņēmusi. «Esam diskutējuši dažādās mūsu partijas biedru sanāksmēs šaurākā un plašākā lokā. Ir izskanējis mūsu partijas vadītājas Solvitas Āboltiņas vārds, kas būtu ļoti laba kandidatūra uz mēra amatu,» uzskata Pulks.

Galīgais lēmums par partijas mēra kandidātu vēl nav pieņemts. Diskusijas turpinās un lēmumu plānots pieņemt aprīļa sākumā, kad tiks arī pieņemts lēmums par partijas kandidātu sarakstu.

JL nākamajā sasaukumā vēlētos būt koalīcijā ar visām ideoloģiski tuvākajām, labējām, partijām. «Tomēr mūsu galvenais kritērijs būs izveidot tādu komandu, kura būtu saliedēta, stabila, ar vienotu izprati par darāmajiem darbiem un gatava kopīgi strādāt ilglaicīgi,» minēja Pulks.

Partija nevēlas strādāt kopā ar radikāliem politiskiem spēkiem.

JL patlaban Rīgas domē ir septiņi deputāti - Pulks, Māra Marnauza, Baiba Brigmane, Mārtiņš Greste, Valdis Liepiņš, Modris Jaunups un Juris Zvirbulis.