Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kāpēc vīrieši grib viņu, ja es esmu skaistāka?!

Pirms daudziem gadiem man bija draudzene Marianna. Viņa man bija kā noslēpums.

Viņa bija ārkārtīgi vienkārša un parasta; viņas ķermenis bija samērā lempīgs un nepievilcīgs — stūrains, neproporcionāls, ar mazām, neizskatīgas formas krūtīm un platiem gurniem. Kaut arī viņa bija patīkama kā cilvēks, viņas personība ne ar ko neizcēlās. Sarunās viņa nebija sevišķi dzīvīga, un viņas kustības nebija trakulīgi seksuālas.

Par spīti tam ap viņu allaž mudžēja vīrieši — tiešām brīnišķīgi vīrieši. Un tie nedaudzie laimīgie, kas nokļuva ar viņu līdz gultai, kļuva vēl jo vairāk mīlas iekvēlināti pēc skurbinošās mīlēšanās pieredzes ar viņu. Par spīti ārējam izskatam, Marianna acīmredzot bija ļoti seksīga sieviete. Kāds bija viņas noslēpums?

Jautāju vairākiem vīriešiem, kas viņu pazina. «Es nezinu. Vienkārši viņā ir kaut kas ļoti seksīgs.» «Viņa rada tādu iespaidu, it kā varētu būt kā tīģeriene gultā.» «Marianna ļauj man patiešām justies kā vīrietim, ļoti iekārojamam.» «No viņas nāk seksīgas vibrācijas.» «Es nekad neesmu juties tik kaisli gribēts, tik interesējošs.»

Pajautāju pašai Mariannai. «Zini, sākumā tā nemaz nebija,» viņa pastāstīja. «Vienmēr biju vienkārša un parasta, un man nekad nebija daudz randiņu. Tajās retajās reizes, kad tiešam nonācu ar vīrieti gulta, es nezināju, ko darīt.

Tad satiku vīrieti, kas izturējās pret mani kā pret seksa dievieti. Viņš rīkojās tā, it kā es būtu visiekārojamākā sieviete pasaulē, it kā mans skatiens vien novestu viņu neprātīgā kaislē un alkās pēc manis. Gultā viņš man mācīja daudz ko par mūsu abu ķermeņiem — kā tie kustas, ko tie jūt, cik tie ir skaisti —, un es sāku pakāpeniski mīlēt savu ķermeni par to, ko tas man liek just, nevis mulsu par tā nepilnībām. Iemācījos saskatīt neiedomājamu skaistumu un juteklisku spēku arī vīrieša ķermenī.

Sāku skatīties uz sevi citādi; un tad arī vīrieši skatījās uz mani citādi. Domāju, ka viņi sajuta manas seksīgās domas un vēlējās tajās piedalīties. Apmēram pēc gada mēs ar brīnišķīgo vīrieti pašķīrāmies, bet erotiskās sajūtas, ko viņš manī izraisīja, palika dzīvas. Esmu pārliecināta, ka tāpēc vīrieši sajūt mani kā iekārojamu — jo es domāju, ka esmu tāda, es jūtos tāda.»