Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā kļūt iekārojamai

Vai tiešām justies seksīgai ir viss, kas jādara, lai arī būtu seksīga? Vai tiešām, lai kļūtu par lielisku mīlnieci, tikai jātic, ka jau esi tāda?

Kā tad ar metodēm? Kā tad ar pievilcīgu ķermeni? Kā tad ar visuzbudinošāko seksa viltību zināšanu? Kā tad ar plašo pieredzi ar seksuāli zinīgiem vīriešiem? Vai tiešām viss «seksapīls» ir tikai tavā galvā?

Nolēmu izmēģināt pati. Kādu dienu pastaigājoties, klusībā pie sevis ļāvos vienai no savām iemīļotākajām fantāzijām. Iztēlojos, ka lieliskais vīrietis, kas dzīvo aiz ielas stūra, traki un aizrautīgi mīlējas ar mani. Es «sajutu» viņa karsto elpu un dedzīgos glāstus laikā, kad viņš čukst man ausī kvēlus mīļvārdiņus, to, cik esmu skaista un seksīga, ka es viņu uzbudinu. Iztēlojos, ka esmu viņam visseksīgākā sieviete pasaulē.

Tikai miglaini apzinoties reālos vīriešus, kas gāja man garām pa ielu, galu galā noģidu, ka daudzi man uzsmaida, pamirkšķina vai vismaz paraugās uz mani ar interesi. Likās, it kā es nēsātu slepenu, izaicinošu smaidu, kas vilina šos vīriešus.

Ar laiku kļuvu mazliet izsmalcinātāka savos eksperimentos. Pirms iziet vīriešus vilinošajās pastaigās, kādu laiku pavadīju, lasot erotiskus stāstus vai mielojot acis ar kailu vīriešu attēliem. Reizēm maigi glāstīju sevi un izteicu pati sev komplimentus par savu skaistumu, gludo ādu, seksīgo izskatu un mīlas mākslu prasmi. Izejot ielās, ieinteresēto vīriešu skaits it kā maģiskā veidā proporcionāli palielinājās. Darbavietas birojā puiši sāka man uzmākties. Arvien vairāk gāju uz randiņiem.

Tajā pašā laikā zināju, ka, iespējams, būs jāsastopas ar izšķirīgo jautājumu. Vai kāds no šiem vīriešiem atklās, ka esmu vēl saistošāka pēc tam, kad būšu bijusi ar viņu gultā? Vai arī viņš atklās, ka nespēju piepildīt to, uz ko liek cerēt manas seksīgās vibrācijas?

Biju jau vairākas nedēļas satikusies ar brīnišķīgu vīrieti, vārdā Maikls, kad sapratu — beidzot lielā nakts ir klāt. Gatavojos rūpīgi. Apglaimoju un apmīļoju sevi pirms randiņa. Izlasīju savu iemīļoto karsto epizodi no «Lēdijas Čaterlejas mīļākā». Izvilku savas vīriešu modeļu bildes un iedomājos, kā daru visādas netiklības ar šiem reālās dzīves skaistuļiem. Iztēlojos, kā viņi lūdzas, lai daru to vēl, apliecinot, ka esmu visseksīgākā no būtnēm, kas dzīvo uz zemes.

Kad Maikls atnāca pēc manis, jau biju tik uzbudināta, ka tik tikko spēju valdīties. Taču savaldīju sevī, jo priekšā bija viss vakars, ko vēlējos paildzināt. Manīju, ka Maikls izjūt seksuālu spriedzi. Ar tīksmi ievēroju, ka viņa tvīda biksēs kaut kas šķiet izspiežamies. Jutos aizvien seksīgāka.

Kad beidzot ieradāmies Maikla dzīvoklī, gandrīz mirklī norāvām viens otram drēbes. Pašai par pārsteigumu, sacīju un darīju to, ko nekad agrāk — brīnišķi izaicinošas, kaislīgas, neķītras lietas. Tās nāca dabiski. Un Maikls bija kā zvērs krātiņā, riņķojot ap mani elsojošā kaislē, degot alkās.

Mēs stundām ilgi glāstījām un skūpstījām viens otru, bet tad neprātīgi mīlējāmies gultā, uz grīdas un visbeidzot dušā. Maikls atzina, ka tas bijis visneticamākais sekss viņa dzīvē. Viņš nekad nebija juties tik uzbudināts. Arī es tāpat. Mans seksa eksperiments darbojās!

Tā es iemācījos pirmo «Lieliska seksa noslēpumu».