Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loskutovs aicina mazināt augstprātību valsts pārvaldē

Nepieciešams mazināt tradicionāli lielo valsts pārvaldes darbinieku augstprātību pret vienkāršajiem iedzīvotājiem, šodien partijas «Sabiedrība citai politikai» (SCP) biedru pilnsapulcē norādīja bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Aleksejs Loskutovs.

«Ļoti svarīga ir valsts attieksme pret iedzīvotājiem. Cilvēki ir izslāpuši pēc atklātām sarunām par esošajām problēmām,» sacīja Loskutovs, piebilstot, ka iepriekšējās valdības pārstāvji bijuši «tradicionāli augstprātīgi».

«Premjers Aigars Kalvītis (TP) sevi uzskatīja par «stabilitātes garantu» un mēģināja visus nospiest ar savu autoritāti, savukārt Ivars Godmanis (LPP/LC) daudz strādāja un nevēlējās no savu domu lidojuma nolaisties pie iedzīvotājiem,» teica bijušais KNAB vadītājs, uzsverot, ka «mēs esam līdzvērtīgi cilvēki brīvā valstī».

Loskutovs arī aicināja pašiem SCP biedriem, kas iegūs amatus pašvaldībās, nebūt augstprātīgiem. «Un jābūt dūšai aizrādīt biedram par augstprātību, arī dūšai izslēgt šādus biedrus no partijas rindām. Lai augstprātība paliek ārpus mūsu partijas rindām».

LETA jau ziņoja, ka šā gada februāra sākumā Loskutovs pievienojās SCP un tika iecelts SCP Valsts pārvaldes darba grupas vadītāja amatā.

Loskutovs no KNAB priekšnieka amata tika atbrīvots pagājušā gada 29.jūnijā. Aptuveni tajā pašā laikā viņš saņēma piedāvājumu strādāt prokuratūrā, tomēr to nepieņēma. Loskutovs patlaban iesniedzis lūgumu uzņemt viņu advokatūrā.

SCP dibināta 2008.gada 6.septembrī. Patlaban SCP ir 736 biedri, un daudz jaunu biedru SCP iestājušies pēc 13.janvāra tautas sapulces Doma laukumā, kuru rīkoja SCP.