Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par SCP vadītāju ievēlē Štokenbergu

Partijas «Sabiedrība citai politikai» (SCP) biedru pilnsapulcē šodien par partijas vadītāju un valdes priekšsēdētāju līdzšinējā vadītāja Gata Kokina vietā tika ievēlēts Saeimas deputāts Aigars Štokenbergs.

Jaunajā SCP valdē tika ievēlēti Aleksejs Loskutovs, Artis Pabriks, Egons Liepiņš, Karina Korna, Gundega Rancāne, Edgars Štelmahers, Edvards Smiltēns, Inese Vasiļjeva, Gints Knoks un Kaspars Funts.

SCP pilnsapulcē šodien tika nolemts grozīt partijas statūtus, nosakot, ka SCP valdē būs viens valdes priekšsēdētājs, kurš automātiski būs partijas vadītājs, kā arī desmit valdes locekļi. Līdz šim partijas valdē bija priekšsēdētājs, trīs līdzpriekšsēdētāji un septiņi valdes locekļi.

Uz amatiem partijas valdē kandidēja vairāk nekā 20 SCP biedru. Uz vietu valdē nekandidēja līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Kokins.

Šodien SCP biedru pilnsapulcē tika apstiprināta SCP pašvaldību vēlēšanu platforma un Eiropas Parlamenta programma.

SCP dibināta 2008. gada 6. septembrī. Patlaban SCP ir 775 biedri, un daudz jaunu biedru SCP iestājušies pēc 13. janvāra tautas sapulces Doma laukumā, kuru rīkoja SCP.