Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NPA tomēr aicina policistus nepiedalīties akcijā

Ņemot vērā iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces pausto Latvijas Radio, ka no dienesta policijā atbrīvos jebkuru darbinieku, kurš uzdrošināsies piedalīties 16. marta desmit minūšu Vienotības akcijā, Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) aicina policijas darbiniekus atteikties no dalības akcijā, lai neriskētu ar darbinieku un to ģimeņu labklājību.

NPA gandarīta, ka ministre ir sadzirdējusi NPA priekšlikumus, policijas darbinieku problēmas un solīja jau tuvākā laikā pievērst uzmanību policijas priekšnieku nepamatotam algu paaugstinājumam, kā arī Valsts policijas priekšnieka Alda Lieljukša jauna biroja nelietderīgai izveidei, un veiks Valsts policijas vadībā būtiskas pārmaiņas.

Mūrniece par 16. martā plānoto Neatkarīgās policistu arodbiedrības akciju izteicās bargi, norādot, ka tiks atlaisti visi policisti, kas tajā iesaistīsies, jo tiesībsargiem streikot liedz likums.